неділя, 26 березня 2017 р.

За оперативними даними, для участі в ЗНО-2017 зареєстровано понад 223 тисячі осіб – до 31 березня ще можна внести зміни до реєстраційних даних



Станом на 20 березня, за оперативними даними Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), цьогоріч по всій Україні на ЗНО зареєструвалося більше ніж 223тис осіб.  Зараз ще триває доопрацювання регіональними центрами реєстраційних документів, які були відправлені у встановлені терміни (з 6 лютого до 17 березня), тому уточнені дані будуть оприлюднені згодом.
Як повідомляє УЦОЯО, внести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови в реєстрації, можна до 31 березня.
Учасники ЗНО, які отримали сертифікати, однак бажають внести зміни до персональних даних, можуть перереєструватися. Для цього їм потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою сервісу «Внести зміни», сформувати та оформити нову реєстраційну картку.
Повторно сформований комплект реєстраційних документів, а також отриманий раніше Сертифікат необхідно передати до закладу освіти, у якому навчається випускник поточного навчального року, або самостійно надіслати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти – якщо це випускник минулих років або учень (слухач, студент) професійно-технічного чи вищого навчального закладу.
У разі отримання рішення про відмову в реєстрації, можна усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення. Для цього необхідно створити нову реєстраційну картку за допомогою сервісу «Зареєструватися» та сформувати новий комплект документів.
Випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року подають реєстраційні документи для усунення причин відмови в реєстрації до закладу, де навчаються.
Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів надсилають документи на адресу регіонального центру, зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Стартувала 2-га сесія публічного обговорення навчальних програм 5-9 класів – вона триватиме 12 днів



На порталі EdEra стартувала друга сесія публічного обговорення вже оновлених навчальних програм 5-9 класів. Усі бажаючі можуть переглянути зміни, внесені до програм після першої сесії обговорення та роботи робочих груп, а також надати свої пропозиції щодо подальшого удосконалення програм базової школи. До обговорення можна приєднатися за посиланням: https://www.ed-era.com/mon59/ .

вівторок, 14 березня 2017 р.

Методичні рекомендації роботи з дітьми покоління Z

МОН презентувало навчальні плани для 10-11 класів (відео)Заступник міністра освіти представив оновлений проект навчальних планів для 10-11 класів

Упродовж двох років понад 25 тисяч освітян підвищать рівень обізнаності щодо громадянських компетентностей

Міністерство освіти і науки визначило основні напрями впровадження освіти для демократичного громадянства та з прав людини в 2017-2018 роках. Зокрема, упродовж зазначеного часу понад 25 тисяч освітян пройдуть навчання з розвитку громадянських компетентностей.…

 
Стартувала третя щорічна всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи від Представництва ЄС. Учасники зможуть перевірити свої знання про Європу, а найуспішніші...
інтернет-збори З метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та виконання заходів обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на  2014-2018 роки, Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації повідомляє, що з  1 березня по 1 квітня 2017 року проводяться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників регіону.Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», на сайті якого (http://edu-post-diploma.kharkov.ua) розміщено посилання на сторінку «Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників».
Запрошуємо до участі всіх бажаючих!


моральний-300x110Стартував VІІ Всеукраїнський конкурс школярських і студентських проектів «Моральний вчинок». Організатори Конкурсу – Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників», Український фонд культури, Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра, Київський університет ім. Бориса Грінченка, Міжнародна громадська організація «Асоціація милосердя «Еммануїл», громадська організація «Громадянський форум суспільної етики». З умовами проведення Конкурсу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Всеукраїнської громадської організації «Асоціація українських правників» (www.aup.org.ua). Приєднуйтеся до кола учасників! Не відкладайте добрі справи «на потім»!